Закажување на термин

Закажувате термин на во . Ни требаат неколку дополнителни информации од вас:

Вашето барање за термин беше успешно испратено - ви благодариме!

Ветеринарна амбуланта за домашни миленици
и пет шоп

Дали имате некое прашање?

Домашните миленичиња се членови на вашето семејство. Затоа, доверете ни ја нам грижата за нивното здравје и бидете сигурни дека ќе добијат врвна услуга и нега каква што заслужуваат.

☎ 070/700-784 или пиши ни на е-пошта

ПРОФЕСИОНАЛНОСТ И ОДГОВОРНОСТ

Врвен третман за сите пациенти


Заштедете со нашите промотивни понуди

10% попуст за пет груминг

Редовното одржување на хигиената на вашите домашни миленици е исклучително важно за нивното здравје. Донесете ги кај нас на бањање, шишање, чешлање, кратење нокти, чистење уши, анални жлезди... и земете ги уредни, задоволни и среќни!

Закажи термин » понудата важи до 30 декември 2022 год.

Заштедете со нашите промотивни понуди

15% попуст за стерилизација

Кастрацијата на мажјаците и стерилизацијата на женките кај кучињата и мачките се препорачува како би спречиле несакана бременост или однесување во периодот на парење, превенирале одредени болести и продолжиле животот на животното.

Закажи термин » понудата важи до 28 февруари 2022 год.

Заштедете со нашите промотивни понуди

15% попуст за пансион

Планирате викенд или подолг одмор? Немате кому да му го оставите на чување вашиот љубимец? Нашиот хотел за домашни миленици ви нуди сместување со константен ветеринарен надзор и редовно хранење, четкање, мазење и прошетки.

Закажи термин » понудата важи до 30 април 2021 год.

Комплетна грижа и за животните

Здравствена нега и разубавување! Ви нудиме вакцинација, дехелментизација, терапија, хируршки интервенции, храна, опрема, груминг и хотел за миленици.

Неколку зборови за нас

Ветеринарната амбуланта за домашни миленици и пет шоп ПАНДА ви нуди широк спектар на продукти и услуги, меѓу кои: вакцинација, дехелментизација, терапија, хируршки интервенции, храна, опрема, груминг и хотел за миленици.

Нашето работно време е од понеделник до петок - од 12 до 19 часот и сабота - од 10 до 14 часот, а на итни повици одговараме 24/7. Здравјето на вашите миленици е наш императив и приоритет, а за него се грижат врвни професионалци.

Тимот го предводи д-р Каменка Динова Николовска, доктор по ветеринарна медицина, со долгогодишно работно искуство во областа.

Не двоумете се, посетете нѐ, ве очекуваме! Лоцирани сме во Скопје во населбата Ново Лисиче, во близина на фонтаната „Тоше Проески“.

Погледнете го нашето работно време

Понеделник

Отворени сме од 12:00 до 19:00

Вторник

Отворени сме од 12:00 до 19:00

Среда

Отворени сме од 12:00 до 19:00

Четврток

Отворени сме од 12:00 до 19:00

Петок

Отворени сме од 12:00 до 19:00

Сабота

Отворени сме од 10:00 до 14:00

Недела

Затворено

  • Пон
  • Вто
  • Сре
  • Чет
  • Пет
  • Саб
  • Нед

Стапете во контакт

Во „Панда“ сметаме дека ветеринарната нега треба да биде достапна по пристапни цени и дека секое животно, без разлика дали станува збор за уличен или домашен миленик, заслужува внимание и квалитетна услуга. Закажете термин на телефонот:

070/700-784

или преку Viber

Амбуланта

Вакцинација, прочистување од внатрешни и надворешни паразити, терапија, хируршки интервенции

Пет Шоп

Храна, суплименти, опрема и играчки за вашите миленици од познати и проверени брендови

Груминг

Разубавување и одржување на хигиената на вашите крзнени пријатели, за здрав и сјаен изглед

Хотел

Патувате? Немате на кого да ги оставите? Ние сме тука! Полн пансион под надзор на ветеринар

Повеќе од петстотини задоволни пациенти

Закажување на термин

Заштедете време закажувајќи термин за прием преку интернет! Ве молиме имајте предвид дека вашиот термин не е потврден сѐ додека не добиете известување од нас преку телефон или е-пошта. Ако не добиете одговор за 24 часа, контактирајте нѐ директно на 070/700-784 за да се осигурате дека вашето барање е примено.

at

Секогаш со насмевка и љубов ги пречекуваат животните

Најдобри, пред сѐ хумани доктори кои со сета љубов им се посветуваат на животните. Професионални во работата и секогаш со насмевка. Ви благодарам за сѐ што направивте за нашите миленици. Би им препорачала на сите мои пријатели негата за нивните миленичиња да ви ја препуштат вам. Мојата Каја се чувствува прекрасно со вас.

Меги

За мене - најдобриот ветеринар во градот! Ги препорачувам!

Д-р Каменка Динова Николовска се грижи за нашиот мачор Јан од најмала возраст. Скоро шест години го следи неговото здравје и постојано ни е достапна за консултации. Откако му беше дијагностицирана астма, за да нѐ се стресира, таа доаѓа во домашна посета кога треба да го вакцинира. Максимална посветеност и бескомпромисна професионалност.

Иван

Слободно контактирајте нѐ!

Ние постоиме за вас и вашите домашни миленици! Ви стоиме на располагање за консултации и со задоволство ќе одговориме на вашите прашања.

Вашата порака беше успешно испратена. Ви благодариме!

или јавете ни се на 070/700-784